La Sard
Dnes je: 22. 6. 2024 svátek má: Pavla
 
SLUŽBY

Krmné plány - sestavujeme pro konkrétní stáje či chovy krmné plány včetně obratu stáda. Zpracováváme individuální projekty na míru, a to jak živinově ideální, tak i uzpůsobené místním zdrojům a podmínkám.

Poradenství - v případě potřeby řešíme aktuální problémy jednotlivých koní a nastalých situací spojených s výživou. Pro stálé odběratele telefonické konzultace zdarma.


Sestavení / posouzení krmné dávky z dodaných podkladů pro odběratele krmiv La Sard Zdarma
Sestavení / posouzení první krmné dávky z dodaných podkladů 300 Kč
Sestavení / posouzení další krmné dávky z dodaných podkladů 200 Kč
Pracovní výjezd 600 Kč + cestovné (6 Kč/km)
Následná konzultace po telefonu / emailu Zdarma
Pastevní a celoroční krmný plán, obrat stáda, jiné odborné poradenství Dohodou
Výběr, zprostředkování a dovoz arabských koní z Polska, treninkový plán, trenink vytrvalostních koní, příprava na závody , závodní management ve vytrvalosti Dohodou

Ceny jsou uváděny bez DPH.

  
NOVINKY

leden 2013
Krásný vstup do roku 2013 spokojeným současným i budoucím odběratelům přeje realizační tým La Sard


říjen / Octomber 2012
Spouštíme anglickou verzi našich webových stránek. Přejdete na ni kliknutím na britskou vlajku v pravémm horním rohu. / We launch the English version of our website. Go to it by clicking on the British flag in the upper right corner.


květen 2012
18. května se naše jezdkyně, Martina Drásalová, zúčastnila významného závodu SAIC v Jihoafrické republice. Článek o její účasti (a dalších 8 českých jezdkyň) si můžete přečíst zde. Zkrácená verze vyšla také na webu » brno.idnes.cz


leden 2012
Představujeme Vám aktualizovaný leták krmiv a výživových doplňků La Sard.


říjen 2011
Na stránce JO La Sard jsou doplněny podrobné informace k našim koním.


únor 2011
Zahajujeme prodej plodu Ostropestřce mariánského, léčivé byliny ze středomoří. Po dokončení poloprovozních krmných testů uvedeme na trh krmný doplněk La Sard SyliVit Force.


listopad 2010
V měsíci listopadu bylo, po úspěšném prověření v krmných testech, uvedeno nové bezovsové, nízkoenergetické krmivo La Sard FUN s velmi atraktivní zaváděcí cenou.


leden 2010
31.1.2010 spouštíme novou webovou prezentaci krmiv La SARD.

Věříme, že Vám pomůže v základní orientaci v potřebách Vašich koní i produktech, které na ně navazují. V případě zájmu nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat. Vaše dotazy, náměty, požadavky a připomínky nebereme na lehkou váhu, jsou pro nás vítaným zdrojem inspirace a rozvoje, jsme za ně vděčni. Vždyť nejenom Mistři jezdí na La SARD.