La Sard
Dnes je: 20. 7. 2024 svátek má: Ilja
 
     Je vždy marketingově lákavé pochlubit se celebritou a známým jménem, protože příklady táhnou. Krmiva La SARD se, jako ostatně většina kvalitních značek, postupně zabydlují v různých stájích včetně těch špičkových. Majitele chovné klisny s hříbětem zajisté potěší, že jeho poklad žere to samé, co KOJÍCÍ REGISTANA, jezdec na vyjížďce má o starost méně, protože MISTŘI a VICEMISTŘI REPUBLIKY ve vytrvalostním ježdění juniorů i seniorů využívají stejnou značku a lze tak pokračovat i v dalších disciplínách.
     Ke hvězdným jménům můžeme obdivně vzhlížet či nás nechávají ledově chladnými, ale naše vlastní koně jsou ti, pro které chceme to nejlepší. Proto veškerá krmiva ze široké palety druhů značky La Sard jsou vyráběna pečlivě, se znalostí a láskou, neboť ať jde o mistra světa nebo věkem poznamenanou klisnu v důchodu, oni mají místo v našem srdci.

AKTUALITY

     NOVÁ KRMIVA
Po náročném avšak úspěšném prověření uvádíme do běžného prodeje dvě nová krmiva:
Müsli Probio a granulovaný doplněk se zvýšeným obsahem minerálních látek a vitamínů VitMin. Podrobné informace o složení a dávkování naleznete v přehledu krmiv, případné dotazy adresujte na info@lasard.cz .

A někteří koně již dnes vědí, že La Sard Müsli Probio je zdraví, které chutná skvěle.


***************************************************************************************************


     NAŠI KONĚ
Na stránce JO La Sard jsou doplněny podrobné informace k našim koním.


***************************************************************************************************


     OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ
Zahajujeme prodej plodu Ostropestřce mariánského, léčivé byliny ze středomoří. Po dokončení poloprovozních krmných testů uvedeme na trh krmný doplněk La Sard SyliVit Force zaměřený na detoxikaci, posílení nespecifické obranyschopnosti, regenerace a adaptace organismu.
Více o ostropestřci v sekci Přehled krmiv a doplňků.


***************************************************************************************************


     LA SARD FUN
Představujeme Vám nové bezovsové, nízkoenergetické krmivo La Sard FUN, které bylo po úspěšném prověření v krmných testech, uvedeno na trh a to s velmi atraktivní zaváděcí cenou. Podrobné informace o složení a dávkování v přehledu krmiv.


***************************************************************************************************


Vražedné vedro a vyprahlá zem. Kluzce mazlavé bláto a chladný vítr s přeháňkami. Přímočará dravost mládí i léty nabývané zkušenosti. Severní Čechy nebo jižní Morava. Černá a bílá, noc a den. Rozdílné kulisy, jiní účastníci a přesto stejná dramata. Sport nabízející velké příběhy a který proběhnutím cílem nekončí. To byla letošní mistrovství republiky juniorů i seniorů, to je Endurance.

     ... celý článek ...


  
NOVINKY

leden 2013
Krásný vstup do roku 2013 spokojeným současným i budoucím odběratelům přeje realizační tým La Sard


říjen / Octomber 2012
Spouštíme anglickou verzi našich webových stránek. Přejdete na ni kliknutím na britskou vlajku v pravémm horním rohu. / We launch the English version of our website. Go to it by clicking on the British flag in the upper right corner.


květen 2012
18. května se naše jezdkyně, Martina Drásalová, zúčastnila významného závodu SAIC v Jihoafrické republice. Článek o její účasti (a dalších 8 českých jezdkyň) si můžete přečíst zde. Zkrácená verze vyšla také na webu » brno.idnes.cz


leden 2012
Představujeme Vám aktualizovaný leták krmiv a výživových doplňků La Sard.


říjen 2011
Na stránce JO La Sard jsou doplněny podrobné informace k našim koním.


únor 2011
Zahajujeme prodej plodu Ostropestřce mariánského, léčivé byliny ze středomoří. Po dokončení poloprovozních krmných testů uvedeme na trh krmný doplněk La Sard SyliVit Force.


listopad 2010
V měsíci listopadu bylo, po úspěšném prověření v krmných testech, uvedeno nové bezovsové, nízkoenergetické krmivo La Sard FUN s velmi atraktivní zaváděcí cenou.


leden 2010
31.1.2010 spouštíme novou webovou prezentaci krmiv La SARD.

Věříme, že Vám pomůže v základní orientaci v potřebách Vašich koní i produktech, které na ně navazují. V případě zájmu nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat. Vaše dotazy, náměty, požadavky a připomínky nebereme na lehkou váhu, jsou pro nás vítaným zdrojem inspirace a rozvoje, jsme za ně vděčni. Vždyť nejenom Mistři jezdí na La SARD.