La Sard
Dnes je: 22. 6. 2024 svátek má: Pavla
 
REFERENCE

Krmiva La SARD dokáží pokrýt požadavky téměř všech koní v každé věkové kategorii i stupni zatížení, proto jsou oblíbené jak rekreačními jezdci, tak i chovateli a sportovci na všech úrovních, včetně těch nejlepších.

Mistři jezdí na La Sard - seznam mistrovských úspěchů s krmivy La Sard


Dětská jezdecká škola Řícmanice :
"Krmné směsi La SARD používáme jako základní jadrné granulované krmivo již od roku 2001. Protože naše koně jsou denně využíváni na výuku dětí a mládeže, musí nejenom dobře vypadat a mít dost síly tuto zátěž zvládat, ale musí být i dostatečně vyrovnaní a klidní. Díky La SARD Hobby se nám to daří, koně i děti jsou spokojení."

Jaromír Široký, reprezentant ČR v Endurance, jezdec roku 2006, vicemistr ČR 2006 a 2005, majitel a trenér koně roku 2006, Mistr ČR 2008 :
"Vytrvalost je velice náročný sport a proto k úspěchu potřebuji zdravého koně, který má dost chuti i síly, aby na konci závodu, po ujetí stošedesáti kilometrů dokázal v závěrečném sprintu bojovat o to nejlepší umístění. Proto krmím od roku 2004 směsi La SARD, zejména Sport, Top Turf a Gamma Force. Jiné granule nekupuji."

JS Fresta, majitel stáje Oldřich Staňa :
"Krmiva La SARD používáme jako hlavní krmnou směs od roku 2003 pro jejich dobrý poměr mezi cenou a hodnotou. Koně vypadají dobře a dokáží podávat očekávané výkony na domácích i zahraničních kolbištích."

Farma Malá Obora, Ivan Koreš :
"Po vyzkoušení mnohých jiných značek jsme začátkem roku 2005 z důvodu častejšího výskytu kolik na doporučení veterináře MVDr. Petra Přikryla zcela přešli na krmiva La SARD. Že jsme udělali dobře svědčí nejen zdravotní stav (prakticky bez kolik) a vzhled našich koní, ale i jejich sportovní výsledky." (WS Sandy Moon a Ludmila Korešová, Mistryně republiky pleasure, MČR WRC mládež 2007)

TJ Monty, Světlana Mazáčová :
"Krmiva La Sard používám poměrně krátce, od roku 2007. Jsem však velmi spokojena nejenom se servisem a sestavenými krmnými plány ale zejména se vzhledem klisen a růstem narozených hříbat. La SARD používáme zejména pro chovné klisny ale i pro provozní a sportovní koně."


  
NOVINKY

leden 2013
Krásný vstup do roku 2013 spokojeným současným i budoucím odběratelům přeje realizační tým La Sard


říjen / Octomber 2012
Spouštíme anglickou verzi našich webových stránek. Přejdete na ni kliknutím na britskou vlajku v pravémm horním rohu. / We launch the English version of our website. Go to it by clicking on the British flag in the upper right corner.


květen 2012
18. května se naše jezdkyně, Martina Drásalová, zúčastnila významného závodu SAIC v Jihoafrické republice. Článek o její účasti (a dalších 8 českých jezdkyň) si můžete přečíst zde. Zkrácená verze vyšla také na webu » brno.idnes.cz


leden 2012
Představujeme Vám aktualizovaný leták krmiv a výživových doplňků La Sard.


říjen 2011
Na stránce JO La Sard jsou doplněny podrobné informace k našim koním.


únor 2011
Zahajujeme prodej plodu Ostropestřce mariánského, léčivé byliny ze středomoří. Po dokončení poloprovozních krmných testů uvedeme na trh krmný doplněk La Sard SyliVit Force.


listopad 2010
V měsíci listopadu bylo, po úspěšném prověření v krmných testech, uvedeno nové bezovsové, nízkoenergetické krmivo La Sard FUN s velmi atraktivní zaváděcí cenou.


leden 2010
31.1.2010 spouštíme novou webovou prezentaci krmiv La SARD.

Věříme, že Vám pomůže v základní orientaci v potřebách Vašich koní i produktech, které na ně navazují. V případě zájmu nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat. Vaše dotazy, náměty, požadavky a připomínky nebereme na lehkou váhu, jsou pro nás vítaným zdrojem inspirace a rozvoje, jsme za ně vděčni. Vždyť nejenom Mistři jezdí na La SARD.