La Sard
Dnes je: 20. 7. 2024 svátek má: Ilja
 
TARONA

  anglický plnokrevník
  hnědá klisna narozena 22.2.1995
  chovatel Hřebčín Napajedla, a.s.

Původ :
Tarona


  Dostihová kariéra

Tarona

  Chovná kariéra
Taranta narozena 4.5.2004, hnědka po Latén

  Poznámky
Figurantní, ušlechtilá klisna velkého rámce, ve stádě vůdčí klisna. Pro zranění v prvním dostihu ukončila dostihovou karieru, příjemný a spolehlivý hobby kůň. Od dubna 2011 březí po Calming Influence s předpokladem nejen rodokmenově velmi zajímavého potomka ( sex balanced imbreeding 3 x 3 na pravé sourozence Allegreta x Anno, dále prochování na 4 x 5 Mr. Prospektor a 4 x 6 na Northern Dancer).

Tarona Tarona  
NOVINKY

leden 2013
Krásný vstup do roku 2013 spokojeným současným i budoucím odběratelům přeje realizační tým La Sard


říjen / Octomber 2012
Spouštíme anglickou verzi našich webových stránek. Přejdete na ni kliknutím na britskou vlajku v pravémm horním rohu. / We launch the English version of our website. Go to it by clicking on the British flag in the upper right corner.


květen 2012
18. května se naše jezdkyně, Martina Drásalová, zúčastnila významného závodu SAIC v Jihoafrické republice. Článek o její účasti (a dalších 8 českých jezdkyň) si můžete přečíst zde. Zkrácená verze vyšla také na webu » brno.idnes.cz


leden 2012
Představujeme Vám aktualizovaný leták krmiv a výživových doplňků La Sard.


říjen 2011
Na stránce JO La Sard jsou doplněny podrobné informace k našim koním.


únor 2011
Zahajujeme prodej plodu Ostropestřce mariánského, léčivé byliny ze středomoří. Po dokončení poloprovozních krmných testů uvedeme na trh krmný doplněk La Sard SyliVit Force.


listopad 2010
V měsíci listopadu bylo, po úspěšném prověření v krmných testech, uvedeno nové bezovsové, nízkoenergetické krmivo La Sard FUN s velmi atraktivní zaváděcí cenou.


leden 2010
31.1.2010 spouštíme novou webovou prezentaci krmiv La SARD.

Věříme, že Vám pomůže v základní orientaci v potřebách Vašich koní i produktech, které na ně navazují. V případě zájmu nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat. Vaše dotazy, náměty, požadavky a připomínky nebereme na lehkou váhu, jsou pro nás vítaným zdrojem inspirace a rozvoje, jsme za ně vděčni. Vždyť nejenom Mistři jezdí na La SARD.